Житловий комплекс Rich House

Пентхаус

Квартири з індивідуальними терасами, з яких відкривається чудова панорама на «Багріеву гору».

Велобокси

Велобокси, вони ж - комори, площею від 3м для вашої зручності зберігання великогабаритних речей, велосипедів і зимової гуми в будинку.

Підземний паркінг

Великий дворівневий підземний паркінг дозволить не турбуватися про збереження свого автомобіля під будинком.

Презентабельні ліфти

У будинках застосовуються ліфти класу Бізнес.

Автономне опалення

Двоконтурні газові котли BOSH виробництва Італія для квартир.

Вентильовані фасади

Комбіновані вентильовані фасади будинків.

01
Місцезнаходження. Історія

ЖК «RICH HOUSE» знаходиться на вершині Багріевой гори, на височині, покритої Голосіївським лісом - в історичній місцевості на території Голосіївського району міста. В історичних документах, вперше гора згадується в 1070 році, коли київський князь Всеволод I Ярославич подарував її Видубицькому монастирю, у володінні якого місцевість перебувала до XVIII століття. Володіння підтверджено грамотою митрополита Київського Йосифа ІІ Солтана в 1504 році. Захоплює не тільки велична краса самої природи місць, де розміщений ЖК «RICH HOUSE», а й таємничість цього історичного місця, яке ще з часів Київської Русі вважалося місцем особливої сили. Особливість цієї території Голосіївського району, на якій знаходяться Свято-Покровський Голосіївський, Свято-Троїцький (Китаївська Пустинь), Видубицький Свято-Михайлівський Монастирі та просоченої давньослов'янської релігією, історично сформувала її цінність і привабливість.

02
Місцезнаходження. Сучасність

Житловий комплекс «RICH HOUSE» - ідеальне місце, якщо ви мрієте оселитися в тихій, на диво мальовничій парковій зоні, насолоджуватися життям в оточенні живої природи і при цьому не відстати від ритму міста і престижу столиці України.Пишність видів з панорамних вікон ЖК «RICH HOUSE», створює воістину особливу атмосферу його жителям, а 137 га зелених просторів Голосіївського лісу, дають їм можливість насолодитися приємним відпочинком, а раннім прохолодним недільним ранком - приємною прогулянкою в компанії сім'ї або друзів. Перебуваючи в тихому природному куточку Голосіївського Національного природного парку ім. Рильського, що тягнеться уздовж низки озер, житловий комплекс ЖК «RICH HOUSE» в той же час дає можливість з максимальною зручністю транспортної розв'язки користуватися будь-якоюінфраструктурою міста Києва. Всього 5 хвилин відділяє мешканців від Центру Києва.

  • Text Hover
03
Зручне планування

Всі квартири мають досить продумане планування, яке дозволить вам відчувати себе комфортно. Наявність високих стель та великих панорамних вікон, робить приміщення просторим і світлим. Також варто враховувати що мешканці зможуть користуватися боксами для зберігання речей не першої необхідності таких як велосипед, що дозволить не захаращувати квартиру.

Ще не бачили наших плануваннь?

Ознайомитись з плануваннями житлового комплексу можна перейшовши за посиланням.

Переваги житлового комплексу в Голосіївському районі

Новобудови Голосіївського району примітні з кількох причин. Відзначимо найважливіші, що впливають на рішення покупця: територія району займає більше 150 кв. км: вона починається від Хрещатика і йде в бік західних кордонів Києва – більша частина даної території є “зеленою”. Особливо примітний Голосіївський ліс, відомий своєю неповторною красою. в Голосіївському районі спостерігається досить розвинена інфраструктура – тут функціонують школи, дитячі садки, лікарні для дорослих і дітей, безліч магазинів. Працює 11 вищих навчальних закладів, також розташовано безліч музеїв, тренувальна база футбольного клубу “Динамо” і т.п. Згідно з останніми статистичними даними, найбільше новобудов в Голосіївському районі Києва. Вибираючи для проживання новобудови, Голосіївський район розглядається найчастіше. На це рішення впливає маса переваг цього району і можливість обрати найбільш прийнятне планування для свого майбутнього житла. Яскравим прикладом цього є ЖК Rich House, який має масу переваг: зручні планування, відмінне місце розташування в мальовничому місці, комфортну інфраструктуру і  якість, гарантовану забудовником.

044 338 00 91